MÓJ OGRÓD A W TZW. MIĘDZYCZASIE - DRUTOWANIE, SZYDEŁKOWANIE, WYSZYWANIE OBRAZÓW
Kategorie: Wszystkie | DRUTY | IGŁĄ MALOWANE | KUCHNIA | OGRÓD | SZYDEŁKO
RSS
czwartek, 31 grudnia 2009

...życzę wszystkim tylko szczęśliwych dni...

22:29, isia_aa
Link Komentarze (2) »
niedziela, 27 grudnia 2009

No wiem, że już po świętach ale zamiesczam ten akcent coby tradycji zadość było a i dobrych życzeń też nigdy za wiele więc - szczęścia, zdrowia i słodyczy - dla wszystkich którzy tu zaglądają...szcególnie Uli,  która pamiętała o koleżankach "po drucie"...

Dawno tu nie byłam bo głupiego robota zawsze lubi i oczywiście w przedświąteczny poniedziałek wieczorem mój dom opuściła dopiero ekipa malarska w osobie pana Darka z kolegą...a mnie zostało dwa dni na przygotowania do świąt...ciężko było...ale podjęłam wyzwanie i tradycyjnie po polsku stół się uginał i zamrażarka ledwo pomieściła to co nie zdołaliśmy zjeść.

A teraz z inne beczki - okazało się, że faktycznie do wszystkiego można się przyzwyczaić. Co prawda wiele nerwów mnie to kosztowało ale w końcu przyzwyczaiłam sie do cieniutkiej włóczki - oto dowód - szal ma już ok. 80 cm długości... Dziewczyny dzięki za wsparcie!

20:07, isia_aa
Link Komentarze (3) »
wtorek, 08 grudnia 2009

W ramach relaksu po tej włóczce zaczęłam dziergać z bawełny letnią(!) bluzeczkę. Niestety ta też nie jest łatwa w robocie bo strasznie się rozdwaja ale i tak jest o niebo lepsza niz Luna.

Bluzeczka ma wyglądać tak:

...a to narazie początki mojej...ciekawy jest kolorek, nie wiem czy nie za ostry ale taki wybrałam niestety(kolor na zdjeciu wyglądał trochę inaczej)

12:57, isia_aa , DRUTY
Link Komentarze (4) »
O autorze
Zakładki:
Robótkowe fora
A to moje odwiedzane..
Bardzo przydatne...
Ciekawe blogi
KUCHNIA-SMAKOWITE STRONKI
Obrazy - inspiracje
Ogrodowe Poradniki
Robótkowe galerie
SZALE ESTOŃSKIE(?)
Tu kupuję
Tu zaglądam
WZORY NA DRUTY
Lubię czytać